Konkursy w roku szkolnym 2017/2018

 

 

L.p.

Nazwa konkursu

Termin

Miejsce konkursu

Etap

Uczestnicy

Rezultat

1.

Gminny Konkurs Muzyczny "Rodzina razem się trzyma" 29.11.2017. Maków Podhalański Gminny Karolina M., Aleksandra O., Karol D.,

Klaudia N., Zuzanna B.

III miejsce

2.

Gminny Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie w obrazach" 14.12.2017. Maków Podhalański Gminny Malwina K., Weronika T. III miejsce

3.

III Małopolski Konkurs Plastyczny

"DIE SCHWEIZ IN MEINEN  AUGEN"

23.11.2017. Jordanów   Karolina M, Klaudia N,

Aleksandra O., Zuzanna B.

Udział

4.

"Babiogórska Szopka Regionalna" -kategoria młodzieżowa 10.01.2018. Maków Podhalański Gminny Mikołaj O. II miejsce

5.

"Babiogórska Szopka Regionalna" -kategoria dziecięca 10.01.2018. Maków Podhalański Gminny Karol G., Natalia G., Oliwia G. III miejsce

6.

"Babiogórska Szopka Regionalna" -kategoria dziecięca 10.01.2018. Maków Podhalański Gminny Karol D. Wyróżnienie

7.

III Małopolski Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej „SUPERSTAR 2018” 12.02.2018. Jordanów   Zuzanna O. Awans do etapu finałowego

8.

XIX Gminny Konkurs Recytatorski 07.03.2018. Maków Podhalański Gminny Alicja B, Milena K. Alicja B., Milena K.-wyróżnienia

9.

XLII Ogólnopolski Turniej BRD 21.03.2018. Maków Podhalański Gminny Jakub S., Dominik O.,

Wiktoria T., Zuzanna M.

III miejsce

10.

Wielkanoc w tradycji polskiej-konkurs plastyczny, kategoria: formy przestrzenne 28.03.2018. Maków Podhalański Gminny Uczniowie klasy "0" Wyróżnienie

11.

"XXXI Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych "Talenty Małopolski 2018" 14.04.2018. Maków Podhalański Gminny Zuzanna O. I miejsce
             
             
             
             
             
             
             
             

 

 

 

 

Konkursy w roku szkolnym 2016/2017

 

 

 

L.p.

Nazwa konkursu

Termin

Miejsce konkursu

Etap

Uczestnicy

Rezultat

 

1.

 

XV Gminny Konkurs Muzyczny Klas I-III 10.11.2016. Maków Podhalański Gminny Uczniowie klas I-III I miejsce

 

 

 

2.

"Najpiękniejszy i najciekawszy list do Świętego Mikołaja" 05.12.2016. Wieprzec Szkolny Uczniowie klas I-VI  

I miejsce: Lena B.,

II miejsce: Zuzanna O., Krzysztof L.,

III miejsce: Wiktoria T.

 

 

 

 

3.

"Boże Narodzenie w obrazach" oraz "Babiogórska Szopka Regionalna" 15.12.2016. Maków Podhalański Gminny Uczniowie klas 0-VI  

I miejsce: Zuzanna O., Krzysztof L.,

Natalia G.; Mikołaj J.

Wyróżnienie: Hubert S.

 

 

4.

 

"Babiogórska Szopka Regionalna" 22.01.2017. Budzów Powiatowy Zuzanna O. Wyróżnienie

 

 

5.

Gminny Konkurs Recytatorski uczniów klas I-III 13.03.2017. Maków Podhalański Gminny Milena K.  

I miejsce i awans do etapu powiatowego

 

 

6.

Gminny Konkurs Recytatorski uczniów klas IV-VI 13.03.2017. Maków Podhalański Gminny Alicja B.  

II miejsce i awans do etapu powiatowego

 

 

7.

Gminny Konkurs Recytatorski uczniów klas IV-VI 13.03.2017. Maków Podhalański Gminny Alicja B.  

II miejsce i awans do etapu powiatowego

 

 

8.

Powiatowy  Konkurs Recytatorski uczniów klas IV-VI 15.03.2017. Maków Podhalański Powiatowy  Milena K., Alicja B.  

Udział

 

 

9.

Kangur Matematyczny 16.03.2017. SP Wieprzec    Uczniowie kl. II-VI  

Krzysztof L., Malwina K.-wyróznienie

 

 

 

10

Gminny Turniej BRD 28.03.2017. Maków Podhalański Gminny  Drużyna kl. IV-VI(czteroosobowa).  

Udział

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

Gminny   Konkurs Plastyczny "Wielkanoc w tradycji polskiej" 10.04.2017. Maków Podhalański Gminny  Uczniowie kl. 0-VI

 

Kategoria-formy przestrzenne

grupa przedszkolaków i klas "0" :

I miejsce - Aleksandra O. , 

II miejsce - Milena K.

 

 

Kategoria- formy przestrzenne

klasa I:

Wyróżnienie- Krzysztof L.

 

 

Kategoria- formy przestrzenne

grupa klas IV-VI ":

II miejsce - Zuzanna M.

 

 

 

12.

XXX edycja "Talentów Małopolski" 24.04.2017. Maków Podhalański Gminny Zuzanna O, Alicja B.  

Zuzanna 0. -awans do etapu powiatowego, Alicja B.-udział

 

 

 

13.

Gminny   Konkurs Plastyczny "Moja mama jest wspaniała" 25.05.2017. Maków Podhalański Gminny Uczniowie 0-VI  

Oddział przedszkolny- wyróżnienie, Zuzanna O-II miejsce, Dagmara P.-III miejsce

 

 

 

14.

V Festiwal Piosenki Angielskiej 07.06.2017. Rabka-Zdrój Wojewódzki Zuzanna O.  

Wyróżnienie

 

 

 

           
             

 

 

 

 

 

 

Konkursy w roku szkolnym 2015/2016

 

 

 

L.p.

Nazwa konkursu

Termin

Miejsce konkursu

Etap

Uczestnicy

Rezultat

1.

XIV Gminny Konkurs Muzyczny "To szczęśliwy dzień" 25.11.2015. Maków Podhalański Gminny Zuzanna O. I miejsce w kategorii solistów (grupa klas I-III)

2.

"Boże Narodzenie w obrazach" oraz "Babiogórska Szopka Regionalna" 15.12.2015. Maków Podhalański Gminny Zuzanna O., Mikołaj O. I miejsce

3.

Najpiękniejszy List do Świętego Mikołaja 19.12.2015. Wieprzec Szkolny Uczniowie klas I-V I miejsce-Zuzanna B, Zuzanna M., wyróżnienie-Klaudia N. Patryk K., Milena i Malwina K.

4.

"Boże Narodzenie w obrazach" oraz "Babiogórska Szopka Regionalna" 17.01.2016. Budzów Powiatowy Zuzanna O., Mikołaj O. II miejsce

5.

Gminny Konkurs Recytatorski w Makowie Podhalańskim 11.03.2016. Maków Podhalański Gminny Alicja B. ,Milena K. Alicja B-I miejsce, Milena K- III miejsce

6.

Gminny  Konkurs Plastyczny "Wielkanoc w tradycji polskiej" w Makowie Podhalańskim 15.03.2016. Maków Podhalański Gminny Dawid S., Karolina M. Dawid S.- III miejsce,

Karolina M.- wyróżnienie

7.

Powiatowy  Konkurs recytatorski w Makowie Podhalańskim 18.03.2016. Maków Podhalański Powiatowy Alicja B. Wyróżnienie

8.

"Talenty Małopolski"- eliminacje 13.04.2016. Maków Podhalański Gminny Alicja B., Zuzanna O. I miejsce i awans do etapu powiatowego

9.

"Talenty Małopolski"- nominacja 21.04.2016. Zawoja Powiatowy Alicja B., Zuzanna O. Zuzanna O.- awans do etapu wojewódzkiego

10.

"Talenty Małopolski"- etap wojewódzki 13.05.2016. Dobczyce Wojewódzki  Zuzanna O. -

11.

Konkurs plastyczny "Moja mama jest wspaniała" 23.05.2016. Maków Podhalański Gminny Milena K., Wiktoria T. Milena K.-II miejsce, Wiktoria T.-wyróżnienie

12.

Konkurs "Talenty Powiatu Suskiego" 29.05.2016. Sucha Beskidzka Powiatowy Zuzanna O. Wyróżnienie

13.

Gra planszowa-finał 10.06.2016. Wieprzec Szkolny Lista uczestników i zwycięzców dostępna tutaj

14.

Festiwal Piosenki Angielskiej 15.06.2016. Rabka   Zuzanna O. I miejsce

15.

"Bajkoczytanie"- konkurs 21.06.2016. Wieprzec Szkolny Lista zwycięzców dostępna tutaj

16.

Kangur matematyczny 24.06.2016. Wieprzec Międzynarodowy Malwina K. Wyróżnienie
             
             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkursy w roku szkolnym 2014/2015

 

 

 

L.p.

Nazwa konkursu

Termin

Miejsce konkursu

Etap

Uczestnicy

Rezultat

1.

Indywidualne Biegi Przełajowe

23.09

Maków Podhalański

Gminny

Iwona J., Sabina P., Jakub W

III miejsce Iwona J., awans do etapu powiatowego

2.

Indywidualne Biegi Przełajowe

06.10.

Sucha Beskidzka

Powiatowy

Iwona J.

11 miejsce na 39 startujących

3.

Kuratoryjny Konkurs Matematyczny

X 2014

Żarnówka

Szkolny

Patrycja Ś.

-----------

4.

Małopolski Konkurs Przyrodniczy „Skarby przyrody i ich ochrona”

X 2014

Maków Podhalański

Szkolny

Jakub W., Patrycja Ś.

------------

5.

"Na chwałę Bogu"- konkurs muzyczny dla klas I-III

03.12.

Maków Podhalański

Gminny

Alicja B., Zuzanna O.

Odpowiednio I i II miejsce.

6.

"Boże Narodzenie w obrazach" 

19.12.14. 

Maków Podhalański

 

Weronika T., Wiktoria T., Milena K., Malwina K., Patrycja Ś., Dagmara P. Krzysztof L., Alicja B., Patryk K., Paulina M.

Wyróżnienie

7.

"Szopka Regionalna" 

19.12.14. 

Maków Podhalański

 

Zuzanna O., Mikołaj O. 

III  miejsce

8.

Gminny Konkurs Recytatorski

12.03.15.

Maków Podhalański

Gminny

Patrycja Ś., Alicja B., Zuzanna O.

II miejsce (awans do etapu powiatowego) dla Alicji B.; wyróżnienie dla Zuzanny O.

9.

Gminny Konkurs Ortograficzny

16.03.15.

Białka

Gminny

Patrycja Ś.

III miejsce

10.

Kangur Matematyczny

19.03.15.

Żarnówka

Ogólnopolski

Jakub W.

---------------

11.

Powiatowy Konkurs Recytatorski

20.03.15.

Maków Podhalański

Powiatowy

Alicja B.

I miejsce

12.

Gminny Turniej BRD

20.03.15.

Maków Podhalański

Gminny

Patrycja Ś., Iwona J., Jakub W., Mikołaj J.

VI miejsce

13.

"Moja mama jest wspaniała" 

 

Maków Podhalański

 

Patrycja Ś

I miejsce

14.

„Archimedes matematyczny”

05.2015.

Żarnówka

Ogólnopolski

Jakub W.

(80 pkt/100 pkt.)

15.

Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny

05.2015.

Żarnówka

Gminny

Patrycja Ś.

VII miejsce

16.

"Bezpieczeństwo i rozwaga-tego od Ciebie każdy wymaga" 

29.05.2015.

Sucha Beskidzka/Kraków

Wojewódzki

Wioletta G.

Wyróżnienie

17.

Konkurs recytatorski z języka angielskiego

17.06.15.

Rabka

 

Zuzanna O.

Wyróżnienie

18.

Talenty Małopolski

23.04.15.

Maków Podhalański

Gminny

Iwona J.

---------------

19.

Talenty Małopolski

29.04.15.

Zawoja

Powiatowy

Zuzanna O., Alicja B.

---------------

 

 

 

 

 

Konkursy w roku szkolnym 2013/2014

 

 

 

 

L.p.

Nazwa konkursu

Miejsce konkursu

Etap

Uczestnicy

Rezultat

1.

Małopolski Konkurs Matematyczny

Szkoła

Szkolny

Gabriela Sz., Dawid N.

-------------------

2.

Konkurs recytatorski z języka angielskiego

Zespół Szkół w Juszczynie

Gminny

Patrycja Ś.

-------------------

3.

"Jesienne pejzaże"

 

warsztaty

Gabriela Sz., Partycja Ś., Kamila J., Sabina P., Wioletta G.

-------------------

4.

"Boże Narodzenie w obrazach i rzeźbie"

 

 

Gabriela Sz., Partycja Ś., Kamila J., Sabina P., Wioletta G.

-------------------

5.

Szopka

 

 

Zuzanna O.,  Mikołaj O., Kamila J., Mikołaj J.,  Gabriela Sz.

Wyróżnienie- Zuzanna O., Mikołaj O.

6.

Konkurs muzyczny I-III

Maków Podhalański

Gminny

Zuzanna O., Zuzanna M., Alicja B.

I miejsce- Zuzanna O.

7.

Przegląd kolędniczy

Maków Podhalański

 

Alicja W., Iwona J. Kamila J., Zuzanna O., Zuzanna M., Alicja B., Wiktoria T.

-------------------

8.

Biegi przełajowe

Maków Podhalański

Gminny

Iwona J., Dawid N., Gabriela  Sz.

Awans Iwony J. do etapu powiatowego.

9.

Festiwal piosenki angielskiej

 

 

Zuzanna O., Alicja W.

Wyróżnienie dla Zuzanny O.

10.

„Moja mama jest wspaniała”

Maków Podhalański

Gminny

Paulina M., . Kamila J.,, Patrycja Ś.

Wyróżnienie dla Pauliny M

11.

„Jestem Eko”

 

Powiatowy

Dawid. S.

Wyróżnienie

12.

„Mam Talent”

 

Szkolny

Patrycja. Ś., Alicja W., Jakub W., Wiktoria. T., Mikołaj. O., Paulina. M., Daniel. A,  Patryk. K.

I miejsce- Jakub W

13.

„Bank Spółdzielczy moim bankiem”- konkurs plastyczny SKO

Sucha Beskidzka

 

Patrycja Ś, Kamila J.

 

14.

Gminny konkurs przyrodniczo-ekologiczny

Żarnówka

Gminny

Gabriela Sz., Sabina P., Dawid N.

 

15.

„Cuda Natury”- gminny konkurs fotograficzno-przyrodniczy

Juszczyn

 

Sylwia B., Gabriela Sz.

Wyróżnienie dla S. Borowy

16.

„Wielkanoc w malarstwie i rzeźbie”

Maków Podh.

 

Gabriela Sz., Sabina P., Patrycja Ś., Kamila J.,. Wioletta G.

Wyróżnienia dla Patrycji Ś., Kamili  J.,. Wioletty G.

17.

„Bezpieczne dziecko”

 

 

Zuzanna O., Wiktoria T., Alicja B.

---------------------------

18.

„Talenty Małopolski”

 

 

Zuzanna O, Alicja W.

Awans Zuzanny O do eliminacji powiatowych

19.

Gminny Konkurs recytatorski

Maków Podhalański

Gminny

Patrycja Ś., Gabriela Sz.

---------------------------

20. Gminny Turniej BRD Grzechynia Gminny Sabina P., Gabriela Sz., Dawid N., Jakub W. II miejsce

 

 

 

 

             

 

Konkursy  w I sem. r. szkol. 2012/2013:

 

 

L.p.

Data

Typ konkursu

Uczestnicy

Rezultat

1.

25.09.12

Biegi przełajowe-etap gminny.

Mateusz  Sz.,  Iwona  J.,  Dawid N. , Szymon  P.

Awans Iwony J. do etapu wojewódzkiego z I miejsca

2.

26.10.12..

Małopolski Konkurs Humanistyczny

Mateusz  Sz., Bartłomiej O., Weronika Ł., Szymon  P.

----------

3.

05.10.12.

Biegi przełajowe-etap gminny.

I. Jabcoń

56. miejsce

4.

19.10.12.

Małopolski Konkurs Matematyczny

Mateusz  Sz. ,Weronika Ł., Szymon  P.

----------

5.

24.10.12.

Małopolski Konkurs Przyrodniczy

Mateusz  Sz., Weronika Ł.

----------

6.

12.12.12.

Konkurs recytatorski z języka angielskiego w Juszczynie

Patrycja Ś.

2. miejsce

7.

12.12.

Konkurs plastyczny „Boże Narodzenie w obrazach”

Patrycja Ś.,  Mikołaj J., Kamila J.

Patrycja Ś.-I miejsce, Mikołaj J., Kamila J. -III.

 

 

Konkursy  w II sem. r. szkol. 2012/2013:

 

 

 

   

L.p.

Nazwa konkursu

Miejsce konkursu

Etap

Uczestnicy

Rezultat

1

Konkurs Ekologiczny

Juszczyn

Gminny

Mateusz  Sz., Weronika Ł.

VI miejsce

2

Kuratoryjny Konkurs Matematyczny

Wieprzec

Wojewódzki

Mateusz  Sz., Szymon  P., Weronika Ł., Dawid N.

 

3

Kangur Matematyczny

Wieprzec

Ogólnopolski

Jakub W., Szymon  P., Mateusz  Sz.

Wyróżnienie dla Mateusza Sz.

4

Turniej BRD

Maków Podhalański

Gminny

Dawid N., Szymon  P., Mateusz  Sz.

I miejsce, awans do etapu powiatowego

5

Turniej BRD

Zawoja

Powiatowy

Dawid N., Szymon  P., Mateusz  Sz.

II  miejsce

6

Wielkanoc w tradycji polskiej-konkurs plastyczny

 

Gminny

Uczniowie uczęszczający na kółko plastyczne + Damian P., Weronika Ł.

Paulina G. -I miejsce

7

Konkurs recytatorski

Maków Podhalański

Gminny

Patrycja Ś, , Weronika Ł.

 

8

Konkurs Recytatorski

Juszczyn

Powiatowy

Weronika Ł.

 

9

Moja mama jest wspaniała-konkurs plastyczny

 

Gminny

Uczniowie uczęszczający na kółko plastyczne

II-miejsce Patrycja Ś.

10

Rozwiązanie hasła z krzyżówki w gazetce Barbi

 

Internetowy

Uczniowie klasy ,,0”

 

11

Piłka nożna dziewcząt

Juszczyn

Gminny

Dziewczyny  z klas IV-VI

IV miejsce

12

 

Konkurs czytelniczy

 

Wieprzec

 

Szkolny

 

Klasy I-VI

 

Klasy I-II:

1.                Mikołaj O.

2.                Mikołaj J. i Dominik O.

Klasy IV-VI:

1.    Jakub W.

2.    Paulina G.,, Patrycja Ś,,  Weronika Ł.;

3.    Szymon P.,  Gabriela Sz.

13.

Konkurs recytatorski

Wieprzec

Szkolny

Klasy I-VI + chętni z 0

Klasy I-II:

1.                  Dominik O.;

2.    Mikołaj J., Zuzanna O.;

3.        3. Hubert S., Oskar L.

Klasy IV-VI:

1.      Weronika Ł.;

2.    Szymon P.;

3.     Gabriela Sz., Mateusz Sz., Bartłomiej O.